Otobüsten Uçak Simülasyonu Olur Mu? | Güvercin Uçuverdi

19 görünümler 2 B

Otobüsten Uçak Simülasyonu Olur Mu? | Güvercin Uçuverdi
Güvercin Uçuverdi filmini izlemek için tıklayın: trnet.info/watch/video/qmWm0ZOunaCo3KU.html

Adını, Orta Anadolu'nun meşhur oyun havasından alan film, pilot olma hayalleriyle yanıp tutuşmuş olan fakat belediye otobüsü şoförlüğü yaparak "kaptan" ünvanına erişebilmiş olan Yüksek Güvercin adlı karakterin öyküsü perdeye taşınıyor.
Görme engelli annesini de pilot olduğuna inandıran Yüksel, bu hayalinin peşini bırakmıyor. Her fırsatta, pilot olma hayalinin üzerine gidiyor. Bu hem Yüksel'in en büyük hayali hem de sevdiği kadına ulaşabilmesi için en büyük umutlarından biri.

Yetenek Sizsiniz adlı yarışma programının birincisi olan Atalay Demirci'nin başrolde yer aldığı filmdeki kendisine Salih Kalyon, Ayşen Gruda, Zerrin Sümer ve Ali Erkazan gibi isimler eşlik ediyor. Yönetmenliğini ve senaristliğini Selami Genli ve Onur Koçal ikilisinin üstlendiği filmin en önemli iddiasıysa, içeriğinde küfür barındırmadan izleyiciyi güldürmeyi hedeflemesi.


Güvercin Uçuverdi | Tek Parça
guvercinuc
guvercinuc
guvercinuc

TAFF Pictures Kanalına ABONE OLUN: goo.gl/2bMV0R

taffpics.com
taffpics
taffpics
taffpics

TAFF Pictures (Tam Aile Filmleri Fabrikası), 2013 yılında Timur Savcı ve Cemal Okan tarafından kuruldu. Kurucularının ve ekibinin, sinema televizyon sektöründeki tecrübesiyle kısa zamanda adından bahsettiren filmlere imza atan TAFF Pictures, insan hikayelerini ve hayallerini sinema perdesine aktarmaya devam ediyor...

YORUMLAR

 1. Dündar Seyhan
  Dündar Seyhan
  13 gün önce

  TAFF BU FETOCUYU YAYINLAMASSAN OLMAZDI DİMİ

 2. guray164
  guray164
  13 gün önce

  fetocunun orda ne isi var?

 3. Ozgur Ruh
  Ozgur Ruh
  14 gün önce

  👍👍👍👍