Farkındalığın Hassstasıyız Dede! - Çakallarla Dans 3

49 görünümler 2 B

Çakallarla Dans 3: Sıfır Sıkıntı
Çakallarla Dans 3 HD İZLE : trnet.info/watch/video/godllXizoYN8x6U.html


Kayınço Gökhan, Del Piero Hikmet, Köfte Necmi ve Muhasebeci Servet ikinci filmde yaşadıkları deney kobaylığı tecrübesinden sonra hayatlarına “denetimli serbestlik” koşulu ile devam etmektedirler. Bu arada içinde yaşadıkları topluma ayak uydurmak için ‘grup terapisine’ giderler. Del Piero Hikmet, bir gün vapura bindiğinde hayatında belki de gördüğü en güzel kadın olan Mihriban ile karşılaşır. Hikmet hayatının kırılma anı olduğundan habersiz Mihriban’dan çok etkilenir. Üstelik Mihriban dilsizdir! “Yani kızın ağzı var, dili yoktur”. İki aşık her geçen gün kalp gözü ile anlaşır ve birbirlerine kayıtsızca aşık olur. Ömründe ilk kez bir kadının elini tuttuktan sonra Hikmet Mihriban ile evlenmeye kararlıdır. Fakat kızın annesi Cemile’nin, Hikmet’ten tek bir ricası olur: Kızının yeniden “Anne!” dediğini duymak Cemile’nin ölmeden önceki tek isteğidir. Öte yandan ameliyat için gereken para oldukça yüklü bir meblağdır ve ‘çakallıktan’ uzak durarak elde edilmesi çok da kolay değildir. Fakat bu kadar büyük bir iyilik için yapılacak çakallık, gerçekten ‘çakallıktan’ sayılır mı?

Yönetmenliğini yine Murat Şeker'in üstlendiği serinin üçüncü filminde, çakalların maceraları bu sefer Del Piero Hikmet’in öyküsüyle kaldığı yerden devam ediyor. Yapımcılığını Sugar Works ve Taff Pictures firmalarının ortak üstlendiği devam filminin başrolleri ise ilk iki filmde olduğu gibi Şevket Çoruh, İlker Ayrık, Timur Acar ve Murat Akkoyunlu yer alıyor. Filmin senaryosu ise Murat Şeker ile birlikte Ali Tanrıverdi'ye ait.

Çakallarla Dans 3: Sıfır Sıkıntı Oyuncular

Şevket Çoruh Kayınço Gökhan
Murat Akkoyunlu Del Piero Hikmet
Timur Acar Köfte Necmi
İlker Ayrık Muhasebeci Servet
Didem Balçın Fatma
Hakan Bilgin Hüseyin Abi
Ceyhun Yılmaz Adem Abi
Derya Şensoy Zeynep-Mihriban-Pelin
Derya Baykal Cemile
Gürkan Uygun Komiser
Bülent Serttaş Deli Recep
Bülent Çolak Şerefsiz Metin
Ünal Silver Zagor İbrahim
Caner Keçeci Murat Abi
Aykut Taşkın Horoz Ali
Esin Alpogan Pinar
TAFF Pictures Kanalına ABONE OLUN: goo.gl/2bMV0R

taffpics.com
taffpics
taffpics
taffpics

TAFF Pictures (Tam Aile Filmleri Fabrikası), 2013 yılında Timur Savcı ve Cemal Okan tarafından kuruldu. Kurucularının ve ekibinin, sinema televizyon sektöründeki tecrübesiyle kısa zamanda adından bahsettiren filmlere imza atan TAFF Pictures, insan hikayelerini ve hayallerini sinema perdesine aktarmaya devam ediyor...

YORUMLAR